en
en
Francuscy dziennikarze w podróży po Polsce

Francuscy dziennikarze podróżowali po Polsce

Dziesięciu dziennikarzy z opiniotwórczych mediów francuskich uczestniczyło w podróży studyjnej do Polski. Wizyta została zorganizowana w ramach zawartej niedawno współpracy między Polską Organizacją Turystyczną a Ministerstwem Spraw Zagranicznych. 
Czytaj więcej
Terius Behind Me

Koreańskie gwiazdy filmu w romantycznej Warszawie

Dzięki staraniom Polskiej Organizacji Turystycznej, Warszawa stała się sceną dla nowego serialu koreańskiego, którego oglądalność szacowana jest na ponad 10 milionów odbiorców. Od poniedziałku 25 czerwca trwają zdjęcia do serialu TERIUS BEHIND ME, a jego emisja nastąpi jesienią.
Czytaj więcej
Polska Organizacja Turystyczna i blogerzy promują najpiękniejsze regiony naszego kraju

Polska Organizacja Turystyczna i blogerzy promują najpiękniejsze regiony naszego kraju

Polska Organizacja Turystyczna organizuje pierwsze Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. To jedyna tego typu akcja w Polsce, której celem jest promowanie 16 najpiękniejszych regionów naszego kraju. POT zaprasza do rywalizacji blogerów podróżniczych, kulinarnych, sportowych, górskich i lifestylowych, którym konkurs może dać możliwość dodatkowej promocji w kanałach POT. 
Czytaj więcej
Hala Gąsienicowa w Tatrach

Przed wakacjami – co warto wiedzieć?

Polska Organizacja Turystyczna przystąpiła do akcji UOKIK, w której kilkadziesiąt instytucji wspólnie przypomina konsumentom, o czym pamiętać w czasie urlopu. Wejdź na strony internetowe uczestników akcji informacyjnej „Przed wakacjami – co warto wiedzieć”.
Czytaj więcej
Do góry