en
en

Organizatorzy podróży motywacyjnych

LOGO RECOMMENDED ITC_bez dat.jpg

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej prowadzi program rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze podróży motywacyjnych (incentive) w Polsce. Rekomendację mogą uzyskać podmioty gospodarcze wyspecjalizowane w planowaniu i organizacji podróży motywacyjnych (incentive) w Polsce, posiadające odpowiednie doświadczenie organizacyjne, zaplecze techniczne oraz przeszkolony zespół pracowników umożliwiający pełną realizację imprez incentive dla min. 50 - 100 uczestników.


Regulamin rekomendacji ITC znajduje się na dole strony.


activ

Osoba do kontaktu:
Michał Jasiczek

ul. Jaśkowa Dolina 114
80-286, Gdańsk
Tel: 58 344 38 80
aktiv@aktivtours.com.pl
www.aktivtours.com.pl

allegro logo


Osoba do kontaktu:
Tomasz Czuwara

ul. Słowackiego 19 a
01 - 592 Warszawa
Tel: 22 832 30 47
biuro@allegro.com.pl
www.allegro.com.pl

dmc_poland


Osoba do kontaktu:
Agnieszka Faracik - Leśniak

ul. Smolki 11a,
30-513 Kraków
Tel: 12 397 76 51
Agnieszka@dmcpoland.com
www.dmcpoland.com

exprofesso logo


Osoba do kontaktu:
Monika Dymacz-Kaczmarczyk

ul. Piłsudskiego 73
32 - 050 Skawina
Tel: 12 397 15 40
Mob. +48 691 857 190
monika.dymacz@exprofesso.pl
www.exprofesso.pl

logo7 200

Osoba do kontaktu:
Anna Kostyra

ul. Kopernika 3
00-367 Warszawa
Tel.: 22 244 99 00
furnel@furnel.pl
www.furnel.pl
intercrac
Osoba do kontaktu: 
Anna Jędrocha

ul. Krupnicza 3,
31-123 Kraków
Tel: 12 422 58 40
ic@intercrac.com.pl
www.intercrac.com.pl

JAN-POL_DMC_Poland_logo_200 Osoba do kontaktu:
Sylwia Wiśniewska

ul. Misiołka 8
31-525 Kraków
Tel: 12 665 14 77
dmc@janpol.com
www.dmc.janpol.com

 maestro_logo


Osoba do kontaktu:
Marcin Bochenko

ul. Duchnicka 3,
01-769 Warszawa
Tel: 22 851 33 39 
22 841 21 02
m.bochenko@maestro.travel.pl
www.maestro.travel.pl

mazurkas_DMC_2012


Osoba do kontaktu:
Marta Kicler

Al. Wojska Polskiego 27,
01-515 Warszawa
Tel: 22 536 46 00
mazurkas@mazurkas.com.pl
m.kicler@mazurkas.com.pl
www.mazurkas.com.pl

poland concept

Osoba do kontaktu:
Krzysztof Michniewicz

Aleja Wilanowska 303 A
02-665 Warszawa
Tel: 22 54 88 125
kmichniewicz@icpgroup.pl
DMC@icpgroup.pl
www.polandconcept.pl

polandpops_logo.jpg

Osoba do kontaktu:
Dorota Goetzen-Prygoń

ul. Mińska 25, lok.431
03-808 Warszawa
Tel: +48 668 027 672
dorota.goetzen@polandpops.com
www.polandpops.com 

Teja we make an imp
Osoba do kontaktu:
Anna Kopek

ul. Smolna 3 a
81 - 877 Sopot
Tel: 58 552 13 39 
teja@teja.com.pl
www.teja.com.pl 

travel project logo 


Osoba do kontaktu:
Joanna Montenarh

ul. Mińska 25 A
03 - 808 Warszawa
Tel: 22 870 76 00
info@poland-incentives.com
www.poland-incentives.com 

Vengo-logo
Osoba do kontaktu:
Magdalena Samoraj

ul. Ratuszowa 11
03-450 Warszawa
Tel: 22 618 07 21
info@vengo.pl
m.samoraj@vengo.pl
www.vengo.pl

viventum_logo_naJasne


Osoba do kontaktu:
Agata Gościńska

ul. Kraszewskiego 1
33-380 Krynica Zdrój
Tel: 18 472 33 10
agata@viventum.pl
www.viventum.pl

Do góry