en
en

Meeting Matters w Brukseli

W Villa Empain w Brukseli odbył się w dniu 29 stycznia warsztat branżowy Meeting Matters dla ponad 70 przedstawicieli stowarzyszeń (planistów konferencji i kongresów) z rynku belgijskiego.

pcb_meeting_matters_2018.jpg

W trakcie wydarzenia przedstawiono prezentację polskiego przemysłu spotkań.

Tegoroczny warsztat branżowy Meeting Matters w Brukseli, to już trzecia edycja wydarzenia, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
Głównym celem udziału w wydarzeniu jest prezentacja polskiego przemysłu spotkań podczas indywidualnych rozmów, przedstawienie informacji o możliwości organizacji wydarzeń w Polsce a także przybliżenie działalności polskiej branży spotkań.

- Meeing Matters posiada wyjątkową formułę, która podczas jednego wieczoru pozwala na wymianę kontaktów między biurami marketingu miejsc z Europy a wybranymi planistami spotkań reprezentującymi międzynarodowe stowarzyszenia z siedzibą w Brukseli. To doskonała okazja do zaproszenia do Polski, szczególnie, iż połowa uczestników zadeklarowała w ankiecie zainteresowanie naszym krajem. Stawiamy na profesjonalizm, bezpieczeństwo, dobre połączenia lotnicze, oczywiście zróżnicowanie oferty cenowej, a także prężnie działające ośrodki naukowe i lokalne stowarzyszenia - podsumowuje Aneta Książek, główny specjalista ds. konferencji w Polskiej Organizacji Turystycznej.

W tym roku obok Polski obecni byli reprezentanci Estonii, Francji, Niemiec, Szwajcarii, Malty, Wielkiej Brytanii a także Helsinek, Porto i Wiednia.

 

Do góry