en
en
Kontakt

POT ogłasza nowy konkurs w mediach społecznościowych

Polska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs „Co to za miejsce?”, który cyklicznie przez całe wakacje będzie prowadzony na jej turystycznym profilu na Facebooku. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

konkurs_zdjecie_ilustrujące.jpg

Już 15 czerwca na turystycznym profilu Polska.travel zainaugurowany zostanie cykliczny konkurs „Co to za miejsce?”. Polska Organizacja Turystyczna co tydzień będzie przygotowywać specjalny quiz, w którym internauci będą na podstawie przedstawionych zdjęć wskazywać miejsca, w których zostały one wykonane. Podczas każdej edycji POT przygotuje do odgadnięcia cztery fotografie. Ukazane na nich miejsca, obiekty czy atrakcje pochodzić mogą z całej Polski. Wśród nich nie zabraknie zarówno produktów turystycznych nagrodzonych Certyfikatami POT, jak i zdobywców nagród w programie Eden.

W zabawie będzie liczyć się szybkość. Kto pierwszy odgadnie wszystkie cztery zdjęcia, zostanie zwycięzcą. Do wygrania prawdziwa gratka – voucher na nocleg dla dwóch osób ze śniadaniem do jednego z hoteli sieci Heritage Hotels. Odpowiedzi należy umieszczać w komentarzach pod postem konkursowym.

- To rodzaj zagadki fotograficznej dla naszych czytelników. W ten sposób chcemy jeszcze bardziej zwiększyć zainteresowanie Polską i jej atrakcjami turystycznymi. W lekkiej formie, poprzez zabawę, będziemy zachęcać użytkowników mediów społecznościowych do poszerzenia swojej wiedzy o walorach turystycznych naszego kraju. Mogę zdradzić, że zadania wcale nie będą łatwe, chcemy pokazywać również to mniej znane oblicze pięknej turystycznie Polski – mówi prezes POT Robert Andrzejczyk.

Pierwsza edycja konkursu rusza w piątek 15 czerwca. Kolejne co tydzień, zawsze w piątek i tak do końca wakacji. Zapraszamy do śledzenia strony polska.travel.

Fundatorem nagród w najbliższych edycjach będzie Heritage Hotels Polska. Jest to fundacja zrzeszająca niezależnych hotelarzy, właścicieli obiektów zabytkowych, którzy często z determinacją podnieśli je z ruiny i pieczołowicie odrestaurowali. Dziś są ich opiekunami i gospodarzami, zachowując je jako elementy dziedzictwa europejskiej historii i kultury dla przyszłych pokoleń.

Do góry