en
en

Certyfikaty POT 2018 Gala finałowa

Już 26 listopada w Warszawie odbędzie się finałowa Gala XVI edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT. Konkurs to okazja do promocji i rozwoju produktów turystycznych.

22 czerwca ruszyła  XVI edycja konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikaty POT, która jak co roku wyłoni najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty turystyczne.

W tym roku, po raz pierwszy w historii, nagrody przyznawane będą w 4 rodzajach: Certyfikat POT (10 wyróżnień), Złoty Certyfikat POT, Certyfikat Internautów oraz nowość - Certyfikat Specjalny.

Ta ostatnia kategoria, wprowadzona po raz pierwszy w obecnej edycji, została stworzona z myślą o produktach turystycznych, które posiadają niezwykły potencjał, ale nie zbudowały jeszcze sobie rozpoznawalnej marki na rynku.

Realizowany od 16 lat konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny” – Certyfikaty POT pokazuje, że na polskim rynku powstaje coraz więcej nowych produktów turystycznych, które zapraszają turystów do odbycia niezapomnianej emocjonująco  podróży.

W ciągu 16 lat trwania konkursu, Polska Organizacja Turystyczna wyróżniła wiele produktów turystycznych, które zostały nagrodzone prestiżowym certyfikatem i tytułem Najlepszego Produktu Turystycznego w Polsce.

W tegorocznej edycji konkursu uhonorowane zostaną kolejne perły polskiej turystki.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na: Najlepszy Produkt Turystyczny

Do góry