en
en

Najlepsze Produkty Turystyczne 2018 wybrane!

Certyfikaty POT 2018 – najważniejsza nagroda w branży – zostały przyznane po raz szesnasty. Polska Organizacja Turystyczna podczas uroczystej gali w hotelu Renaissance Warsaw Airport wyróżniła 13 produktów turystycznych. Złoty Certyfikat 2018, czyli „turystycznego Oscara” otrzymało Muzeum Powstania Warszawskiego.
Czytaj więcej

Premiera Polskiego Stoiska Narodowego na WTM Londyn 2018

W Londynie w dniach 5 - 7 października odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Market. Na całkowicie nowym Polskim Stoisku Narodowym przygotowanym przez Polską Organizację Turystyczną nie zabrakło akcentów turystyki miejskiej i wypoczynkowej. Prezentowane były także walory polskiej kuchni i oferta terenów wiejskich.
Czytaj więcej
Przemówienie Prezesa POT na VI Forum POT-ROT-LOT

VI Forum POT-ROT-LOT w Krakowie

Już po raz szósty Polska Organizacja Turystyczna spotkała się z przedstawicielami Regionalnych i Lokalnych Organizacji Turystycznych oraz największych polskich miast. Tym razem Forum POT-ROT-LOT odbyło się w dniach 29-30 października w Krakowie. Współorganizatorem była Małopolska Organizacja Turystyczna.
Czytaj więcej

Prezes POT z Grand Prix targów TT Warsaw

TT Warsaw to jedne z największych i posiadających najdłuższą tradycję targów turystycznych w Polsce. Tegoroczna, 26. edycja odbyła się w dniach 22-24 listopada br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Podczas targów, oprócz strefy wystawienniczej na uczestników czekały liczne seminaria. Nie zabrakło także stoiska Polskiej Organizacji Turystycznej.
Czytaj więcej
Do góry