en
en

World Travel Market 2018

Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Market w Londynie to jedna z największych i najważniejszych światowych imprez turystycznych. Targi WTM stwarzają możliwość nawiązania szerokich kontaktów, eksploracji nowych rynków, zapoznania się z nowymi produktami na rynku. 

Polska Organizacja Turystyczna organizuje w ramach WTM Londyn Polskie Stoisko Narodowe o powierzchni 195 m2. Stoisko będzie z czterech stron otwarte. Udział w Polskim Stoisku Narodowym odbywać się będzie na warunkach określonych w „Zasadach uczestnictwa w Polskich Stoiskach Narodowych na międzynarodowych targach turystycznych i przemysłu spotkań”, wprowadzone Zarządzeniem Prezesa POT Nr 61/18 z dnia 25.09.2018 r.

W ramach Polskiego Stoiska Narodowego zostanie zorganizowane stoisko promujące polskie usługi prozdrowotne (15m2). Stanowi ono kolejny etap realizacji przez POT Projektu w ramach poddziałania 3.3.2 „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Na stoisku będzie również doświadczony ekspert, który dla zainteresowanych i odwiedzających polskie stoisko medyczne, będzie udzielał informacji w zakresie usług prozdrowotnych świadczonych w Polsce.

Do góry